..ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОК №2 "Теремок...

Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [5]
День соборності [0]
семинар [2]
областной семинар
Щєдрий вечір, добрий вечір [0]
тематичні тижні [1]
Цивільний захист та охорона праці [1]
права дитини [2]
торгівля людьми [1]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 17
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » тематичні тижні

тиждень "права дитини"
17.12.2017, 18:05

Інформація

щодо участі у Всеукраїнському тижні права

на території м. Дружківка

ДНЗ № 2 «ТЕРЕМОК»

На виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 26.09.2017 № 1174/5-17 «Про проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 № 579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» , Указу Президента України від 08.12.2008 № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

В ДНЗ № 2 «ТЕРЕМОК» :

1.затвердили план заходів щодо участі у проведені у 2017 р Всеукраїнського тижня права

2.провели заходи згідно плану

Назва заходу

Відповідальний

1

Провести тематичні заняття та бесіди з дітьми на теми : : «Конвенція ООН про права дитини»., Я самий-самий. Право на збереження своєї індивідуальності, :«Дітям про їхні права»., "Що таке право?", «Дитина має право на життя та ім'я», « Праця та відпочинок»

Вихователь – методист

Вихователі груп середнього та старшого дошкільного вікеу

2.

Провели конкурс малюнків «Яке ти маєш право ?», «Мої права»

Вихователі груп старшого дошкільного віку

4

Провели правову вікторину «Казкове право»

Вихователь - методист

5

Організували та провели круглий стіл щодо проблеми прав людини за темою : «Чи потрібно дітям знати про їх права?»

Практичний пситхолог

6

Проведені консультації психолога для батьків «Стоп насимльство»

Практичний психолог

7

Організували та провели книжкову виставку для педагогів «Право у нашому житті»

Вихователь - методист

8.

Поповнили куточки батьків інформацією щодо захисту прав дитини

Вихователі груп

\9

Підготували інформацію щодо розміщення на сайті закладу

Вихователь - методист

 

 

 

Понеділок.

1.Бесіда : «Конвенція ООН про права дитини».

Мета: Розвивати у дітей вміння уважно слухати розповідь вихователя, розуміти зміст запитань та відповідей, формувати бажання дітей вміти захищати свої права, а саме бути дружними ,чесними, вчити розуміти те ,що діти, так і дорослі мають право на захист своїх інтересів. Виховувати дружні взаємини, чесність, толерантність.

2. Заняття:«Я самий-самий. Право на збереження своєї індивідуальності».

Мета: дати уявлення про те, що всі люди різні, індивідуальні, і потрібно приймати їх такими, які вони є; познайомити з правом на збереження своєї індивідуальності; вчити оцінювати і цінувати себе, підкреслити особливість, неповторність кожної дитини. Закріпити набуті знання про права дитини на прикладі казок. Розвивати комунікативні навички при роботі в групах; розвивати пізнавальний інтерес. Виховувати дружнє, толерантне ставлення один до одного; виховувати акуратність.

3. Дидактична гра: «Які права порушено».

Мета: закріплювати у дошкільників уявлення про поняття: «право», «обов’язки», «права дитини», «порушення прав дитини», «відповідальність». Учити дітей визначати, які права казкових персонажів було порушено ( на основі запропонованих казок). Виховувати повагу до людей, розуміння того, що треба відповідати за свої вчинки та поведінку. Розвивати вміння встановлювати причино-наслідкові зв’язки, робити припущення та висновки, обґрунтовувати власні думки, відстоювати вибрану позицію.

 

Вівторок.

1.Співбесіда:«Дітям про їхні права».

Мета: Дати знання дитині про свої права, обов'язки, знати ці категорії, їхнє значення, а також з розвитком взаємин дитини з дорослими та однолітками. Формувати в дітей моральні уявлення про права людини, гуманістичне ставлення до навколишнього світу.

2.Заняття: ««Права дитини. Право на ім'я».

Мета: Познайомити дітей з правом на ім'я. Навчити застосовувати це право в житті. Розвивати і активізувати мовлення дітей, збагачувати словниковий запас дітей. Розвивати дрібну моторику.

3.Дидактична гра:«Казкові герої та їхні права.»

Мета: вдосконалювати знання дітей про права людини. Розвивати вміння аналізувати вчинки персонажів знайомих казок, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, робити висновки. Закріплювати вміння правильно визначати настрій та емоційний стан людини. Закріпити знання піктограм прав людини.

 

Середа.

1.Бесіда: "Що таке право?".

 

Мета:Познайомити дітей з поняттям "Право". Виховувати повагу до прав людини. Сприяти вихованню правової культури. Права, обов'язки, держава, деклорация.

 

2.Дидактична гра: «Ти та твої права».

Мета: закріплювати у дошкільників знання про права дитини. Учити дітей аналізувати ситуації з власного життєвого досвіду. Розвивати вміння дітей зв’язно будувати розповідь, обґрунтовуючи думки, робити висновки. Виховувати у дітей найкращі моральні якості та почуття.

3. Консультація для батьків: «Правове виховання в дитячому садку».

 

Четвер.

1.Бесіда: "У кожного є ім'я".

Мета: Формування уявлень про ім'я, традиції іменування людей у відповідності з віком і роль імені в житті людини. Ім'я, імена, прізвище, по батькові, вік.

 

2.Дидактична гра : «Дитина має право на життя та ім'я».

Мета: закріплювати знання дітей про право на життя, власне ім’я; зосередити увагу дошкільнят на їхній особистості, її неповторності, індивідуальності. Розвивати вміння складати розповіді про себе ( зокрема визначати свої інтереси, вподобання, захоплення) та свою сім’ю (знати кількісний склад членів родини, їхні імена, вік, професію). Формувати вміння робити самостійні судження. Виховувати у дітей самоповагу, любов до своєї родини, уміння цінувати життя, як своє, так і оточуючих.

3.Виставка малюнків: «Права дитини».

4. Правова вікторину «Казкове право»

П’ятниця.

1.Бесіда: "Праця та відпочинок".

 

Мета: Познайомити з правом на працю і відпочинок. Закріпити розуміння того, що кожна людина потребує як у праці, так і у відпочинку Праця, робота, допомога, обов'язки, відпочинок, дитячий працю, працю дорослих.

 

2.Дидактична гра: « Право на дозвілля».

Мета: закріплювати знання дітей про право на дозвілля. Формувати навички обирання безпечних місць для дозвілля та правила поведінки у громадських місцях. Виробляти мовленнєвий етикет під час спілкування одне з одним. Сприяти формуванню емпатійних взаємин у дитячому колективі.

3.Проведення консультації для батьків : «Діти та їхні права».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: тематичні тижні | Додав: 2984
Переглядів: 126 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz